Strona głównaGryAktualnościGwint - Wiedźmińska gra karciana trafi na urządzenia mobilne. Hearthstone może czuć...

Gwint – Wiedźmińska gra karciana trafi na urządzenia mobilne. Hearthstone może czuć się zagrożony

CD Projekt zdecydowało się na bardzo dobry krok. Gra karciana Gwint pojawi się na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS. Dotychczasowy król mobilnych karcianek – Hearthstone, może poczuć się zagrożony.

Gwint – Wiedźmińska gra karciana jest dostępny od października 2018 roku na komputerach oraz od grudnia 2018 roku na PS4 oraz Xbox-ach One. Gra nie jest typową karcianką, bo obok klasycznych potyczek, w których ścierają się ze sobą dwie talie kart, mamy też plansze z widokiem rodem z gier RPG oraz opcje dialogowe. Oczywiście w trybie gry dla pojedynczego gracza, który jest odseparowany od sieciowych potyczek wieloosobowych.

Zobacz: Turniej Gwinta w telewizji. Pierwsza taka transmisja w historii

Gra pod koniec 2019 roku pojawi się również na urządzeniach mobilnych. Pierwszeństwo będą mieli posiadacze urządzeń z systemem iOS, a już na początku 2020 roku grę dostaną również posiadacze sprzętu z Androidem.

Zobacz: Gwint: Krwawa klątwa spadnie na graczy jeszcze w tym miesiącu

Nie znamy jeszcze żadnych większych szczegółów dotyczących gry, a informacje takie jak obecność pełnego crossplayu oraz szczegóły dotyczące np. oprawy graficznej na pewno byłyby ciekawe. Na nie musimy jeszcze trochę poczekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię