Strona głównaGryAktualnościGwint: Krwawa klątwa spadnie na graczy jeszcze w tym miesiącu

Gwint: Krwawa klątwa spadnie na graczy jeszcze w tym miesiącu

CD Projekt zapowiedział dodatek do wiedźmińskiej gry karcianej Gwint. Krwawa klątwa, bo taki tytuł będzie nosił dodatek, zostanie udostępniona 28 lutego i wprowadzi do gry ponad 100 nowych kart.

Jak widać deweloper stara się ratować Gwinta, który według ostatnich doniesień okazał się finansowym rozczarowaniem. Wielu graczy odeszło od gry po tym jak CD Projekt wprowadził wiele zmian w pierwotnej wersji gry. Udostępnienie Klątwy krwi z pewnością przyciągnie wielu graczy choćby z ciekawości oraz powinno pomóc zdobyć nowych.

Zobacz: Wiedźmin 3 – Niesamowite portrety głównych bohaterów, na których wyglądają jak żywi

Krwawa klątwa wprowadzi do gry ponad 100 nowych kart. Znajdziemy tu trzydzieści kart neutralnych oraz po czternaście kart dla każdej z frakcji. CD Projekt ujawnił na razie pięć z nich. Będą to m.in. Wąpierz nakładający na przeciwnika krwawienie, Driada Łowczyni, która oprócz obrażeń zatruwa przeciwnika. CD Projekt będzie sukcesywnie informował o kolejnych kartach za pośrednictwem swojej strony internetowej. Dodatek wprowadzi również nowe mechaniki rozgrywki oraz archetypy.

Zobacz: Wyciekły fotografie, które mogą pochodzić planu zdjęciowego Wiedźmina

Od strony fabularnej nowe karty wprowadzone zostają w związku z przeprowadzeniem potężnego rytuału przez Dettlaffa van der Ereteina, wampira wyższego, którego mieliśmy okazję spotkać w dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3. Efektem rytuału jest nałożenie na mieszkańców świata tytułowej Krwawej klątwy oraz sprowadzenie na świat z nowych nieznanych dotąd istot.

Dodatek, tak jak i gra Gwint jest całkowicie darmowa. Krwawa klątwa startuje 28 marca 2019 na PC, PS4 oraz Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcecdprojekt
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię