Strona głównaWiadomościGwint wkracza w fazę open beta. Od 24 maja karcianka będzie dostępna...

Gwint wkracza w fazę open beta. Od 24 maja karcianka będzie dostępna na wszystkich growych platformach

Zamknięte beta testy wiedźmińskiej karcianki zbliżają się ku końcowi. Następnym krokiem jest publiczna beta wśród użytkowników PC, Xbox One i PS4.

Redzi na bieżąco informują nas o rozwoju Gwinta, który za niecały tydzień wkroczy w stadium otwartych testów. Wówczas posiadacze najważniejszych platform, a w tym PC, Xbox One i PS4 będą mogli rozdać swoje pierwsze lub kolejne karty na serwerach CD Projektu. Open beta ma wystartować dokładnie 24 maja.

To jednak nie wszystko, co twórcy przygotowali dla kustoszy taktycznych potyczek. Gwint w momencie wypłynięcia na otwarte wody będzie zawierać dodatkowy kontent i kilka usprawnień podyktowanych uwagami graczy. Zmiany obejmą zarówno mechanikę gry jak i nowe elementy rozgrywki. Między innymi wprowadzona zostanie nowa waluta „Sproszkowany meteoryt” do ulepszania standardowych talii kart do wersji premium.

Najważniejsza wiadomością dla graczy jest to, że dojdzie do resetu posiadanych statystyk. Wszyscy przystępujący do publicznej bety rozpoczną swoją przygodę z „pustą kartką”, którą w trakcie będzie trzeba wypełnić doświadczeniem i nowymi taliami kart. Ma to umożliwić równe szanse osobom obeznanym już w świecie Gwinta oraz dopiero co poznającym jego zasady.

Źródło: playgwent.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię