Strona głównaWiadomościH1Z1 wyszedł z Early Access i otrzymał tryb Vehicular Batttle Royale

H1Z1 wyszedł z Early Access i otrzymał tryb Vehicular Batttle Royale

Stało się coś, czego wiele osób się nie spodziewało, H1Z1 wyszedł z Early Access, do którego trafił w 2015. Jest to jeden z pionierów gier gatunku Royale, jednak tak długi cykl produkcyjny spowodował, że został przyćmiony przez inne wielkie tytuły takie jak Battlegrounds PlayerUnknown i Fortnite Battle Royale.

Dzisiaj H1Z1 opuszcza tryb wczesnego dostępu a deweloper Daybreak Game Company ma nadzieję odzyskać graczy dzięki dodaniu do gry nowego trybu Auto Royale związanego z używaniem pojazdów. Poniżej zwiastun i oficjalny opis nowego trybu gry.

[you tube=qH1uhHPzMCE]

Auto Royale to nowy drużynowy tryb rozgrywki. Wiemy jaką frajdę sprawia jazda w H1Z1, więc zdecydowaliśmy się to wykorzystać i trochę zabawić. W Auto Royale zamykamy w pojeździe Ciebie i twoich kolegów z drużyny, a potem umieszczamy na mapie wraz z 29 innymi zespołami. Potem obserwujemy jak rozkręca się młyn. Podczas wprowadzania nowego trybu, zespół deweloperski miał dużo zabawy wzbogacając grę o nowe elementy do tego specyficznego trybu jakim jest Auto Royale. Nowe „zabawki” pomogą siać chaos na mapie, poza nowym typem pojazdu wojskowego typu ARV dodaliśmy również lekki karabin maszynowy, miny lądowe, żrący gaz, skoki i podwójne skoki, rampy, plamy oleju i wiele innych.

Czyli, Auto Royale to w zasadzie większa i bardziej agresywna wersja Mario Kart? To może być dość zabawne. Należy wspomnieć, że w momencie opuszczenia przez H1Z1 trybu Early Access przeszedł on w wersję beta, gdzie będzie nadal rozwijany z wykorzystaniem opinii społeczności. Mamy nadzieję, że nie pozostanie w tej wersji przez kolejne trzy lata.

Oprócz trybu Auto Royale, otrzymamy wiele innych ulepszeń, w tym zmianę systemu punktacji, możliwość wyboru miejsca respawnu, nowe nagrody i wiele innych poprawek, i korekt mających wpływ na balans rozgrywki.

Czy zmiany zachęcą Was do powrotu do gry? H1Z1 stracił ponad 90 procent pierwotnej bazy graczy, na rzecz PUBG i Fortnite.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię