Strona głównaWiadomościBrigitte Lindholm - oto nowa bohaterka Overwatch

Brigitte Lindholm – oto nowa bohaterka Overwatch

Zaczęło się od przecieków i domysłów, a skończyło na oficjalnym ogłoszeniu. Brigitte Lindholm, córka Torbjörna jest nową bohaterką Overwatch.

Brigitte Lindholm jest bohaterem wsparcia, a nie tankiem lub specjalistką od obrony, jak spodziewało się wiele osób. Jest córką Torbjörna, chociaż doskonale zna się również z Reinhardtem, który był bliskim przyjacielem rodziny i jest chrzestnym bohaterki. Brigitte, tak samo jak ojciec, również jest specem od inżynierii, ale zamiast stawiać na uzbrojenie, poszła w kierunku systemów obrony i pancerzy.

Specjalnością Brigitte są pakiety regeneracyjne, które może rzucać swoim sojusznikom. W ten sposób może ich leczyć, nawet ponad stan ich normalnych punktów HP. Poza tym leczy pobliskich kolegów z drużyny również w momencie, gdy zadaje obrażenia swoim korbaczem. Ta broń pozwala na atakowanie kilku postaci jednocześnie przy zamachnięciu lub ogłuszać z dystansu przy użyciu Trzaśnięcia. Drugim orężem Brigitte jest jej tarcza, która broni ją przed obrażeniami, ale pozwala również na atakowanie Rąbnięciem Tarczą. Zdolność specjalna nowej bohaterki to Natchnienie, które jej samej daje przyspieszenie, a pobliskim sojusznikom pancerz.

[you tube=e4iJi4kkx2E]

Umiejętności Brigitte:

  • Rakietowy Korbacz – Broń do walki wręcz o dużym zasięgu. Pozwala Brigitte atakować kilku wrogów za jednym zamachem.
  • Pakiet Regeneracyjny – Brigitte rzuca Pakiet Regeneracyjny, który leczy sojusznika. Leczenie ponad maksimum zdrowia zapewnia pancerz.
  • Trzaśnięcie – Brigitte uderza korbaczem na dużą odległość i po trafieniu zadaje obrażenia oraz odrzuca wroga.
  • Tarcza osłonowa – Brigitte aktywuje przed sobą barierę energetyczną, która absorbuje ograniczoną ilość obrażeń.
  • Rąbnięcie tarczą – Po aktywacji Tarczy Osłonowej Brigitte może rzucić się do przodu, by ogłuszyć wroga.
  • Natchnienie – Brigitte przyspiesza i zapewnia wszystkim pobliskim sojusznikom pancerz, który utrzymuje się, dopóki nie zniszczą go obrażenia.

Brigitte Lindholm można już tgrać na serwerach testowych. Wkrótce powinna ona dołączyć do pozostałych bohaterów na głównych serwerach Overwatch.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię