Strona głównaGryAktualnościHades: Exclusive Epic Store trafi na Steama w grudniu

Hades: Exclusive Epic Store trafi na Steama w grudniu

Ekskluzywność Epic potrwa już tylko kilka miesięcy.

Nowa gra Supergiant trafiła na Epic Games Store pod koniec 2018 roku. Jedni z najpopularniejszych twórców indie w branży, odpowiedzialni za Bastion, Transistor oraz Pyre, swój nowy projekt zdecydowali się na początku wypuścić wyłącznie na warunkach Epic.

Zobacz: Gracze grożą twórcom gry z powodu ekskluzywności w Epic Games Store

Ekskluzywność nowego konkurenta Steama ma jednak dobiec końca 10 grudnia, po mniej więcej roku od oryginalnej premiery. Co ciekawe, na Steamie Hades wciąż będzie widniał jako Early Access.Twórcy zapewniają oczywiście, że gra niewiarygodnie się zmieniła od czasu swojej premiery, jest regularnie aktualizowana, a razem z wyjściem na Steam doczeka się kolejnej zawartości. Wszystko z myślą o premierze pełnej wersji gry.

Wiele wskazuje jednak na to, że rok ekskluzywności to dla Epic standardowe warunki. Podobną sytuację widzieliśmy w przypadku Shenmue 3, Phoenix Point, Twin Mirror czy Ancestors: The Humankind Odyssey. Hades będzie jednak pierwszym, który wreszcie odejdzie od Epic i może pokazać, jak wpłynie to na jego sprzedaż.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię