Advertisement
Strona głównaGryAktualnościHalf-Life 3 powstanie już wkrótce? Valve nie boi się takich pomysłów

Half-Life 3 powstanie już wkrótce? Valve nie boi się takich pomysłów

Czy fani dostaną w końcu wyczekiwane Half-Life 3? Wygląda na to, że szanse na to rosną, szczególnie po sukcesie Half-Life: Alyx.

To, że fani wyczekują na Half-Life 3 niemal tak samo jak kilka lat temu nie ulega wątpliwości. Pokazał to sukces Half-Life: Alyx, która mimo dostępności jedynie na VR (zmieniły to dopiero kolejne mody), sprzedawała się jak gorące bułeczki. Co więcej, wygląda na to, że idące za ciosem Valve już planuje stworzenie kolejnych gier w tym uniwersum. Czy w końcu dostaniemy upragnioną “trójkę”?

Half-Life 3

Wczoraj ukazała się na Steam interaktywna książka Half-Life: Alyx – Final Hours. Opisuje ona proces powstawania Alyx, jak również sytuację w Valve już po tym, jak gra wyszła na światło dzienne. Rzuca ona nowe światło na zawiłe losy serii. Okazuje się, że presja fanów i sukces kolejnych rozdziałów Half-Life 2 sprawiła, że Valve bało się rozpoczynać prace nad sequelami. Według Phila Co, projektanta poziomów do Alyx, dopiero ta gra pozwoliła studiu na nowo uwierzyć, że stworzenie dobrej gry z uniwersum Half-Life jest w ich zasięgu. Cytując Phila, Valve “nie boi się już” Half-Life. 

Zobacz: Half-Life 3: co wiemy na temat kontynuacji po premierze Half-Life: Alyx?

Wygląda więc na to, że szanse na powstanie H-L 3 znacząco wzrosły. A Wy, czekacie jeszcze na kolejnego “półżywego”?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceCD-Action
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię