Strona głównaGryAktualnościHalf-Life: Alyx przejdziesz bez gogli VR

Half-Life: Alyx przejdziesz bez gogli VR

Dzięki modowi stworzonemu przez fanów, Half-Life: Alyx można przejść bez konieczności używania gogli VR.

Według informacji przekazanych przez serwis Polygon, mod pozwala zagrać w Half-Life: Alyx bez sprzętu VR i jest dostępny zad darmo. Modyfikacja została stworzona przez fanów, którzy pracowali nad nim przez wiele miesięcy. Teraz do sieci trafiła ostateczna wersja, w pełni grywalna. Mod nazywa się Half-Life: Alyx NoVR i został udostępniony w serwisie ModDB. Jeżeli chcecie go pobrać, wystarczy że wejdziecie TUTAJ.

Jednak uwaga, projekt nie jest w pełni dopracowany. Wersja oznaczona numerem 6.1 umożliwia przejście całej kampanii bez korzystania z cheatów, jednak zdarzają się błędy. Jednak najważniejsze jest to, że grę można przejść z wykorzystaniem myszki i klawiatury. Stworzenie takiej modyfikacji to nie lada wyczyn, który wymagał uproszczenia. Przykładowo to co wykonywaliśmy za pomocą kontrolerów VR teraz uzyskujemy przez wciśnięcie klawisza E i manipulację kursorem.

Half-Life: Alyx swoją premierę miało 23 marca zeszłego roku na PC. Gra wymagała sprzętu VR kompatybilnego ze standardem Steam VR.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię