Strona głównaGryAktualnościHalf-Life: Valve udostępniło patch do gry po 21 lat po premierze

Half-Life: Valve udostępniło patch do gry po 21 lat po premierze

Gdy Valve udostępnia patch do jednej ze swoich kultowych gier 21 lat po premierze, to Wiedź, że coś się dzieje. Half-Life otrzymał właśnie pakiet poprawek ,który eliminuje wiele pomniejszych błędów oraz poprawia jakość zabezpieczeń. Niedawno deweloper aktualizował również Half-Life 2. Czy jest to nieśmiała zapowiedź mistycznej wręcz trzeciej części?

Wiele lat temu śmiałem się z komiksu, w którym jeden z bohaterów ciągle grał w StarCrafta. Na ostatnim obrazku wyraźnie postarzały został zapytany dlaczego nie gra w StarCrafta, ten odparł, że ściąga najnowszą łatkę do gry. Stary komiks, który znalazł odbicie w rzeczywistości, Blizzard nadal wydaje poprawki do takich gier jak Diablo 2 czy właśnie StarCraft. Teraz również Valve wzięło się za robotę i najpierw zaktualizowało Half-Life 2 a teraz wydało łatkę do Half-Life.

Zobacz: Valve pracuje nad nową grą o nazwie kodowej Citadel. Czy w końcu ujrzymy Half-Life…

Najnowsza aktualizacja do gry pojawiła się po 20 latach 10 miesiącach i 18 dniach od premiery gry. Ciężko powiedzieć co tak naprawdę kierowało Valve, aby wydać aktualizację poprawiającą różne drobne błędy oraz poprawić bezpieczeństwo produktu. Listę wszystkich zmian znajdziecie TUTAJ.

Zobacz: Half-Life 3: GabeN sugeruje rozpoczęcie prac nad grą?

Czy możemy liczyć w tej sytuacji na Remaster pierwszej lub drugiej części gry? A może jest to tylko preludium do potwierdzenia Half Life 3, na które w zasadzie już dawno straciłem nadzieję. W każdym razie nie ma co się ekscytować, trzeba przeczekać to na zimno i przekonać się.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię