Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite obfituje w sekrety - Wielką Kanapkę, wielkiego Xboxa i wiele...

Halo Infinite obfituje w sekrety – Wielką Kanapkę, wielkiego Xboxa i wiele innych

Halo Infinite obfituje w easter eggi i sekrety. Jednym z dziwniejszych jest… gigantyczna kanapka – jeden z artefaktów Prekursorów.

Legendy mówią, że głęboko w jaskiniach na Zeta Halo, można znaleźć coś wielkiego i pysznego. Wielką kanapkę, stworzoną przez prekursorów, z myślą o zaspokojeniu największego nawet głodu. Nazwali ją… Wielką Kanapką. Teraz, kilka dni po premierze Halo Infnite, graczom udało się znaleźć ten starożytny artefakt, jak również kilka innych easter eggów.

Zobacz: Halo Infinite: subskrybenci Game Passa otrzymają co miesiąc bonusy do gry

Halo Infinite jest osadzoną w otwartym świecie wariacją na temat klasycznej formuły Halo, nie powinno więc nikogo dziwić, że na mapie poukrywane są sekrety i easter eggi. Już wcześniejsze gry z serii często zawierały wiele takich żartów dla oddanych łowców. Z Infinite nie mogło być inaczej.

Ktoś zauważył w grze niewielki tunel w “suficie” jaskini. Korzystając z linki, można się wspiąć w górę tego tunelu, a na jego końcu znaleźć Wielką Kanapkę, otoczoną przez Trepy, które… najwyraźniej oddają jej hołd. Kto zbudował kanapkę? Dlaczego to zrobił? I najważniejsze – czy jest bardzo stara i da się ją jeszcze zjeść?

Uwaga, poniższe nagranie z Halo Infinite może być dla kogoś spojlerem.

Inny żart, znaleziony przez tego samego gracza, to duża konsola, oryginalny Xbox. Już dziś jest to dość stary sprzęt – a co dopiero w roku 2561, kiedy rozgrywa się akcja gry. Nic dziwnego, że jest traktowana jak starożytny artefakt. Ciekawe czy nadal działa? Podobnie jak kanapka, Xbox jest ukryty w małej szczelinie w jaskini. Wygląda na to, że to właśnie w jaskiniach może się kryć większość sekretów.

Uwaga, kolejny spojler:

Gracze zgłaszają jeszcze inne sekrety, na przykład pluszowe maskotki Arbitra oraz automat Halo. Fani serii z pewnością odnajdą mnóstwo zabawy w rozmyślaniach skąd takie artefakty wzięły się na Zeta Halo. Ciekawe co jeszcze uda im się znaleźć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię