Strona głównaMobileAktualnościPierwsza gra Ekipy przyjęła się średnio

Pierwsza gra Ekipy przyjęła się średnio

Kilka dni temu pisaliśmy o premierze My Dino Friend – pierwszej grze Ekipy. Teraz można pokusić się o stwierdzenie, że tą grą rynku nie zwojują.

Kilka dni temu informowaliśmy o premierze gry My Dino Friend sygnowanej jako pierwsza gra Ekipy Friza. Teraz już widać, że gra nie stanie się hitem i nie miał zbyt udanej premiery.

Zobacz: Godfall Challenger Edition oraz Prison Architect za darmo

Gra wykorzystuje model free to play z mikrotransakcjami i dostępna jest wyłącznie na systemie Android. W przygotowaniu jest wersja iOS. Po trzech dniach o premiery w Google Play gra nadal oznaczona jest jako 10 000+, co oznacza, że pobrano ją pomiędzy 10 a 50 tysięcy razy. Wynik nie jest najgorszy, ale też tyłka nie urywa.

Jeżeli jednak, ktoś pobrał już grę to zwykle wypowiada się o niej dość pochlebnie. Średnia z półtora tysiąca ocen to 4 na 5 gwiazdek.

Deweloperem gry jest studio T-Bull oraz zależna od ekipy spółka GG Bay. Prace nad grą zajęły rok i pochłonęły 1,2 miliona złotych. My Dino Friend: Virtual Pet należy do gatunku Tamagotchi, w którym zajmujemy się wirtualnym dinozaurem. Do tego dorzucono zestaw mini gier, zależnych od powiomu rozwoju naszego podopiecznego.

Plany zakładają rozwój produkcji przez kolejne 12 miesięcy. Jeżeli gra w tym czasie przyjmie się dobrze to będzie dalej rozwijana. Informacje zdobyte na podstawie My Dino Friend posłużą do stworzenia kolejnej większej gry, jednak jak na razie więcej na jej temat nic nie wiadomo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię