Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite: poprawka do Big Team Battle pojawi się w przyszłym tygodniu

Halo Infinite: poprawka do Big Team Battle pojawi się w przyszłym tygodniu

Gracze Halo Infinite co jakiś czas zgłaszają problemy z łączeniem w trybie Big Team Battle. 343 Industries zapowiedziało na przyszły tydzień wydanie poprawki dla tego błędu.

Patch do problemów z matchmakingiem przeszedł testy, a aktualnie poddawany jest procesowi certyfikacji przez Xboxa. 343 Industries zapowiedziało, że aktualizacją z poprawką powinna ukazać się w przyszłym tygodniu.

Zobacz: 343 Industries zaadresowało temat cheaterów w Halo Infinite

Ostatnich kilka tygodni to sporo problemów w trybie Big Team Battle – przez wspomniany błąd, gracze tracili połączenie z sesją albo w ogóle nie byli w stanie się do niej podłączyć. Im więcej graczy miało znajdować się na serwerze, tym więcej problemów napotykali. W ramach zadośćuczynienia i podziękowania za cierpliwość, 343 Industries rozdaje boosty doświadczenia oraz zamienniki challengy dla każdego, kto zaloguje się do gry jak tylko pojawi się w niej omawiana aktualizacja. Bonusy będą dostępne przez około miesiąc.

Halo Infinite

Po wypuszczeniu patcha, autorzy zabierają się za kolejny patch, tym razem zaplanowany na połowę lutego. Nie wiadomo jednak jeszcze co dokładnie będzie zawierał. W planach są też aktualizacje z nową zawartością oraz zwalczające cheaterów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię