Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite - Dr Disrespect chce usunięcia z gry trybu Strongholds

Halo Infinite – Dr Disrespect chce usunięcia z gry trybu Strongholds

Gry rankingowe Halo Infinite dają się we znaki niektórym streamerom. Ciekawym feedbackiem podzielił się ostatnio Dr Disrespect.

Halo Infinite cieszy się właśnie niespodziewaną i bardzo udaną premierą. Wielu fanów Call of Duty i weterani innych FPS-ów z przyjemnością grają w nowy multiplayer 343 Industries. Wśród nich znajduje się Dr Disrespect.

Zobacz: Icarus – znamy datę premiery i przerażające wymagania sprzętowe

Po rozegraniu znaczącej ilości gier rankingowych Doc domaga się usunięcia trybu Strongholds. Jego zdaniem jest to jeden z nielicznych problemów Infinite. Zgodził się z nim również ZLaner, świeżo upieczony streamer Warzone dla OpTic Gaming.

Usunięcie Strongholds z playlisty rankingowej nie jest raczej zbyt prawdopodobnie. Szczególnie w oparciu o feedback paru streamerów. 343 cały czas prowadzi jednak dyskusje z graczami i reaguje na ich opinię. Strongholds może więc w przyszłości doczekać się jakichś usprawnień albo reworka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię