Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite: jeden z graczy wygrał 100 meczów multiplayera FFA z rzędu

Halo Infinite: jeden z graczy wygrał 100 meczów multiplayera FFA z rzędu

Gracz o pseudonimie Mint Blitz, od dawna związany ze sceną Halo, dokonał wydawałoby się niemożliwego – wygrał 100 meczy multiplayera Halo Infinite z rzędu.

Multiplayer Halo Infinite łączy w sobie elementy dobrze znane miłośnikom serii z niskim “progiem wejścia” dla nowych graczy. Jednak są tacy, dla których chyba jest nieco zbyt prosty – na przykład dla weterana serii, Mint Blitza, który zdobył kamień milowy w postaci 100 wygranych z rzędu.

Zobacz: Ruszył zimowy event w Halo Infinite

Praktycznie od startu gry Mint Blitz był aktywny jeśli chodzi o zdobywanie wiedzy i naukę rozgrywki. Jednak nie skupiał się wyłącznie na multiplayerze – ogrywał też kampanię, w której udało mu się znaleźć kilka easter eggów. Nagrał też filmy na temat gry. Zresztą, tryb FFA Slayer, w którym zdobył najwięcej wygranych, został dodany do gry dopiero całkiem niedawno.

Na swoim kanale na Youtube umieścił podsumowanie tego jak pobił rekord. Najpierw chodziło o wygranie 50 gier FFA z rzędu, ale w miarę grania 100 zwycięstw wydawało się być coraz bardziej realne.

Oprócz informacji na temat tego jak szło mu bicie rekordu, Mint Blitz podzielił się też kilkoma opiniami na temat samego Halo Infinite oraz multiplayera – na przykład tego jak działa przydzielanie broni w grze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię