Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite - Forge i kampania co-op pojawią się co najmniej w...

Halo Infinite – Forge i kampania co-op pojawią się co najmniej w maju 2022

Na opóźnioną zawartość w Halo Infinite jeszcze trochę poczekamy. Jeden z deweloperów przedstawił ostatnio plany rozwoju gry.

Halo Infinite zaliczyło ostatnio niespodziewaną premierę bety multiplayera. Wielu fanów już teraz cieszy się więc grami rankingowymi i odkrywa sekrety nowego shootera. 343 Industries ma jednak w nadchodzących miesiącach jeszcze sporo contentu do pokazania.

Zobacz: Battlefield 2042 dostał day one, ale poważne problemy wciąż istnieją

Wśród wyczekiwanych przez graczy elementów są nie tylko nowe sezony i Battle Passy, ale również kampania co-op i Forge. W wywiadzie z Eurogamerem Joseph Staten z 343 poinformował, kiedy możemy spodziewać się debiutu tych trybów.

Oba elementy zostały opóźnione i nie uda się ich wypuścić w planowanym wcześniej okresie. Najwcześniej możemy spodziewać się ich w maju 2022 roku. Aktualnie studio chce wypuścić kampanię co-op razem z drugim sezonem, a z trzecim Forge. Staten podkreślił jednak, że są to tylko plany, które z czasem mogą jeszcze ulec zmianie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię