Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite - kolejne zmiany do zdobywania XP

Halo Infinite – kolejne zmiany do zdobywania XP

343 Industries słucha i reaguje na feedback fanów Halo Infinite. Do gry trafiły właśnie dalsze usprawnienia progresu Battle Passa.

Gracze jednogłośnie stwierdzili, że progres Battle Passa to najgorszy element całego Halo Infinite. Nie ma dnia bez długiego, popularnego na Reddicie postu wspominającego o frustrującym i powolnym levelowaniu. Krok po kroku 343 stara się naprawić tę sytuację.

Zobacz: CD Projekt RED wierzy, że zamieszanie wokół Cyberpunka 2077 jeszcze się opłaci

John Junyszek, Community Manager 343, przedstawił dzisiaj na Twitterze krótkie podsumowanie nadchodzących zmian. Gracze będą nagradzani dodatkowym doświadczeniem za pierwsze sześć meczów każdego dnia.

Pierwsza gra da aż 300 XP, druga i trzecia po 200 XP, a trzy kolejne 100 XP. Dopiero od siódmego meczu wrócimy do standardowej do tej pory nagrody – 50 XP za skończoną grę. Nowy system na pewno nie naprawia wszystkich błędów, ale jest dobrym początkiem. Junyszek zaznaczył również, że nie jest to koniec zmian i twórcy planują stopniowo adresować krytykę graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię