Advertisement
Strona głównaKonsoleHalo Infinite – pierwszy pokaz rozgrywki prezentuje nowe sztuczki Master Chiefa

Halo Infinite – pierwszy pokaz rozgrywki prezentuje nowe sztuczki Master Chiefa

Podczas dzisiejszego Xbox Games Showcase 343 Industries zaprezentowało rozgrywkę z Halo Infinite. W kolejnej odsłonie serii Master Chief będzie posługiwał się zupełnie nowymi umiejętnościami.

343 Industries zaprezentowało świeży materiał z Halo Infinite. Zwiastun gry pokazany podczas wydarzenia wygląda podobnie do Halo: Combat Evovled, mamy tu mnóstwo znanych z tej części broni oraz wrogów.

Kluczowym elementem pokazu był rzeczywisty gameplay z gry. Mamy tu typowy dla serii Halo haos i dużo strzelania. Master Chief ląduje na zniszczonym pierścieniu Halo by przedzierać się przez hordy kolejnych wrogów. Tym razem nasz antagonista został wyposażony w hak z liną. Mamy tu także odniesienie do The Banished, grupy obcych, które zbuntowały się przeciwko Przymierzu w Halo Wars 2.

Zobacz: PlayStation Store Summer Sale zapowiedziane! Kiedy rusza?

Wygląda na to, że akcja Halo Infinite rozpocznie się w miejscu gdzie zakończyło się Halo 5: Guardians. Gra ma być duchowym restartem serii. W zeszłym roku 343 Industries opisywało grą jako nowy rozdział i wyzwanie dla Szega. Ma to być także doskonały punkt wejścia dla nowych graczy. Deweloper podkreślił jednak, że Infinite będzie szanować i kontynuować wątki, które doprowadziły do tego etapu fabuły.

Halo Infinite trafi na półki wraz z konsolą Xbox Series X w tym roku w okresie świątecznym.

 

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię