Advertisement
Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite - prezentacja mapy pokazuje różne rodzaje misji

Halo Infinite – prezentacja mapy pokazuje różne rodzaje misji

Fani Halo Infinite rozkładają na czynniki pierwsze każdą informację od twórców. Tym razem dowiedzieliśmy się kilku szczegółów o świecie nadchodzącego shootera. 

Od pierwszego pokazu rozgrywki Halo Infinite minęło już kilka dni. Użytkownicy Reddita wciąż analizują jednak krótki fragment gry i zaczynają zwracać uwagę na coraz to większe detale.

Zobacz: Halo Infinite – mem Brute Craig spodobał się twórcom gry

Haven’t seen anyone talking about this yet. I noticed more icons on the map very briefly show up before fading away (the radar is still fading out.. it’s quick). There seems to be (blue) friendly outposts? as well as different types of (red) enemy encounters? timestamp 3:02 watch at 0.25x speed from halo

Wrażenia fanów dotyczące nowego shootera Microsoftu są, delikatnie mówiąc, dosyć mieszane. Są jednak osoby, które zamiast wypominać różnice względem poprzednich odsłon, skupili się na pozytywnych elementach gry. Jedną z nich jest stworzenie bardziej otwartego świata.

U/ChipDibbles zatrzymał ostatnią prezentację w momencie prezentacji mapy i przeanalizował widoczne na niej ikonki. Jedne z nich zdają się reprezentować misje fabularne, inne zadania poboczne. Widać również znaczniki Wieży czy Konserwatorium, charakterystycznych miejsc, które zapewne odwiedzimy podczas przechodzenia gry. Każde z nich jest zaznaczone na czerwono. Możliwe więc, że spotkamy się tam z dodatkową grupą przeciwników.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię