Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite zyska więcej trybów PvP jeszcze przed końcem roku

Halo Infinite zyska więcej trybów PvP jeszcze przed końcem roku

343 Industries do końca roku planuje dodać do Halo Infinite więcej playlist oraz trybów PVP. Znajdą się w nich Fiesta, Tactical Slayer oraz FFA.

Wszystko to jednak znajdzie się w grze dopiero po oficjalnej premierze kampanii, zaplanowanej na 8 grudnia. Plany studia ogłosił na Twitterze jego szef, John Junyszek. Wspomniał również, że playlista Social Slayer, z różnymi wariacjami na temat trybu również jest w przygotowaniu – była bowiem jedną z najczęściej wspomnianych przez społeczność fanów Halo.

Halo Infinite

Póki co, multiplayer Halo Infinite zbiera całkiem pozytywne opinie, z wyjątkiem Battle Passa i systemu levelowania. Gracze nazywają je zbyt wolnymi i – mimo dwóch aktualizacji tego systemu – nadal nie podoba im się, że XP zbiera się za wykonywanie zadań oraz po prostu udział w meczach, zamiast dobrych wyników.

Wydarzenie Tenrai w Halo Infinite

Wydarzenia również są krytykowane – przykładem jest nowy event Tenrai. Tam także progres nakierowany jest na kończenie określonych zadań, a 343 samo przyznało, że celem było uniemożliwienie ukończenia zadania w pierwszym tygodniu, bo event wróci jeszcze kilka razy w ciągu 1. sezonu. Studio wciąż jednak pracuje nad odpowiednim kształtem multiplayera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię