Strona głównaGryAktualnościHalo: Reach ze sporymi problemami na premierę PC

Halo: Reach ze sporymi problemami na premierę PC

Problemów z premierami na PC ciąg dalszy…

Tym razem chodzi o Master Chief Collection, które wczoraj zadebiutowało jako wielki powrót słynnego Halo. Niestety na razie zapowiada się to niestety na powrót pełen problemów i narzekań społeczności.

Zobacz: Halo Infinite: reżyser gry Tim Longo odchodzi z 343 Industries

Najbardziej zaciekłe dyskusje trwają aktualnie wokół pierwszej odsłony serii, Halo: Reach. Gra pojawiła się bowiem z dużą ilością problemów audio. Gracze regularnie wspominają o jakości dźwięków, porównując je do „Filmu na YouTube w 144p odtwarzanego na przykrytym poduszką Nintendo 2DS”. Mówiąc konkretniej, dźwięki są niewyraźne i bardzo niejasne.

Spore wątpliwości co do ewentualnych poprawek wzbudza niestety post dewelopera sprzed kilku tygodni. Twórcy przyznali, że są świadomi problemów, ale ich naprawa może zająć trochę czasu.

Gracze wspominają również o klatkach spadających poniżej 60 w niektórych sytuacjach oraz bardzo ubogich ustawieniach, które bardzo ograniczają możliwości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię