Strona głównaKonsoleHalo Infinite: reżyser gry Tim Longo odchodzi z 343 Industries

Halo Infinite: reżyser gry Tim Longo odchodzi z 343 Industries

W ekipie twórców Halo Infinite nie dzieje się dobrze. Tim Longo odchodzi z firmy. Oficjalnym powodem jest konieczność zmiany głównodowodzącego. Początkowo miało wiązać się to tylko ze zmianą stanowiska, jednak wyszło inaczej.

Na razie nie wiadomo czy odejście Longo będzie miało jakikolwiek wpływ na produkcję gry. Jest to raczej mało prawdopodobne, ale pewien niepokój pozostaje. Początkowo reżyser gry miał objąć inne nieokreślone stanowisko, ale ostatecznie zdecydował się całkowicie opuścić firmę. Jego dotychczasowe stanowisko zostało objęte przez Mary Olson, która teraz będzie pełniła rolę lidera działu produkcji.

Zobacz: Halo: The Master Chief Collection – gry będą sprzedawane w zestawie i oddzielnie w…

A jak było naprawdę?

Serwis Kotaku ujawnił ogłoszenie jakie zostało wysłane przez dział nadzorowany przez Longa w Microsoft. Znajdujemy w nim informacje, że role oraz odpowiedzialność różnych zespołów ulegają nieustannym zmianom, aby dostosować je do oczekiwań danej gry. Również w zespole Longa nastąpiły takie zmiany. Longowi podziękowano za współpracę, nie tylko nad Halo Infinite, ale ogólnie w firmie. Microsoft życzył mu wszystkiego najlepszego na dalszej drodze zawodowej. Kto pracował w corpo domyśla się, że nie była to decyzja głównego bohatera takiego ogłoszenia. O co poszło tak naprawdę raczej nigdy się nie dowiemy.

Zobacz: Halo Infinite bez Battle Royale w dniu premiery. Ten będą mogli zorganizować gracze

Halo Infinite trafi na PC oraz Xbox One w 2020. Będzie to również tytuł startowy Xbox Scarlett.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcekotaku
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię