Strona główna Gry Aktualności Halo: The Master Chief Collection - gry będą sprzedawane w zestawie i...

Halo: The Master Chief Collection – gry będą sprzedawane w zestawie i oddzielnie w atrakcyjnych cenach

Gracze, którzy zdecydują się kupić paczkę gier w serii Halo: The Master Chief Collection, będą mieli dwie opcje do wyboru: cały zestaw 6 gier, albo zakup każdej gry osobno. Obie opcje wypadają bardzo atrakcyjnie cenowo.

Pełny “sześciopak” gier w zestawie Halo: The Master Chief Collection będzie kosztował 54,99 USD. Będzie też możliwość zakupu każdej z gier osobno, w cenie 10 dolarów za sztukę. Wyjątkiem jest tylko Halo 3: ODST, które będzie dostępne za zaledwie pięć dolców. Oczywiście nic nie zmienia się jeśli chodzi o możliwość zagrania w paczkę gier Halo w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Nie tylko opcje zakupu gry wyglądają bardzo elastycznie. Podobnie jest z platformami, na których można zakupić i pobrać gry – będą one dostępne nie tylko w Microsoft Store, ale także na Steam.

Twórcy obiecują niczym nieograniczone, rewelacyjne doznania płynące z rozgrywki. Odczucia jeśli chodzi o jakość mają być takie same jak w przypadku innych gier AAA – wsparcie dla 4K w 60 klatkach, żadnego ograniczenia ilości wyświetlanych klatek, format 21:9 i pełne wsparcie dla myszy i klawiatury.

Jako pierwsze pojawi się Halo: Reach, a cały zestaw ma się pojawić do końca 2019 roku – choć ja osobiście nie przywiązywałbym się do tego terminu. W przyszłym tygodniu ma się pojawić publiczne demo kampanii dla Halo: Reach, potem seria zamkniętych testów beta trybu multiplayer.

Na którą część serii czekacie najbardziej?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE