Strona głównaWiadomościHama uRage kusi poważnych graczy myszką z regulowaną długością i wymienną obudową...

Hama uRage kusi poważnych graczy myszką z regulowaną długością i wymienną obudową oraz klawiaturą mechaniczną

Indywidualność to rzecz święta w gamingu. Im więcej może zaoferować nam producent, tym lepiej będziemy grać…

Przyzwyczailiśmy się do zasady, że to gracz w większości przypadków dopasowuje się do urządzenia. Przez to zanim trafimy na ten jeden idealny model po drodze musimy przetestować wiele mniej lub bardziej udanych akcesoriów. Zdarza się i tak, że gdy w końcu znajdziemy sprzęt dobry względem właściwości działania, to nie spełnia on założeń wyjątkowego wyglądu. Hama uRage znalazła na ten problem dość oczywiste rozwiązanie, oferując akcesoria reprezentujące indywidualny styl i potrzeby gracza.

W ofercie wspomnianej firmy pojawiły się dwa nowe modele myszek Morphmouse i Morphmouse 2. Pierwsza z nich to propozycja dla graczy szanujących swój portfel i precyzję w trakcie rozgrywki. Ma dość szerokie pole ustawień rozdzielczości do 2400 dpi, żywotne przełączniki Omron i łącznie 6 przycisków w pełni konfigurowalnych we wszystkich grach. Najważniejszą jest jednak możliwość wymiany obudowy, aby myszka była zgodna z naszymi ulubionymi gatunkami gier. Do dyspozycji jest 5 różnych powłok we wzorach: Zombie, SciFi, Magic, Apocalypse oraz Blox. W zestawie ze wszystkimi obudowami koszt myszki Morphmouse zamknie się w granicach 99 zł, zaś decydując się tylko na jedną zapłacimy 69 zł.

Droższy wariant Morphmouse 2 evo jest myszką dla osób wymagających znacznie więcej, niż popularnego standardu. Za cenę 229 zł otrzymujemy wyższą precyzję sensora Avago do 7000 dpi, antypoślizgową powłokę stopek do lepszej kontroli ruchu po podkładce, a przede wszystkim mechanizm do regulacji długości urządzenia. Myszka także umożliwia swobodniejszą konfigurację przycisków, których tutaj jest aż 7 wraz z rolką do przewijania.

Ostatnią pozycją wśród nowości producenta jest klawiatura mechaniczna Mechanical. Spełnia wszystkie punkty nowoczesnych klawiatur z przełącznikami, a w tym oferuje podświetlenie RGB łatwe do personalizacji, zaimplementowany system Anti-ghosting, dodatkowy klawisz do blokady funkcji Windows, a także szeroki panel pod nadgarstek. Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu szybko i przyjemnie dobierzemy oświetlenie dla przycisków i ustawimy całą paletę makr. Mechanical stanie się narzędziem do precyzyjnego gamingu za cenę 299 zł.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię