Advertisement
Strona głównaGryAktualnościHard West 2 potwierdzone?

Hard West 2 potwierdzone?

Do bazy SteamDB została dodana gra Hard West 2. Czy możemy potraktować to jako oficjalna zapowiedź gry?

Hard West to turowa strategia, która łączy w sobie klimaty fantasy z Dzikim Zachodem. Gra została stworzona przez polskie studio CreativeForge Games. Tytuł został bardzo dobrze przyjęty przez graczy oraz krytyków. I wygląda na to, że fani doczekają się również drugiej części. Na razie nie jest to oficjalnie potwierdzone, ale wygląda na to, że jest to tylko kwestia czasu.

Zobacz: Black Book – słowiański RPG ma już datę premiery

Sprawa wyszła na jaw dzięki serwisowi SteamDB, który monitoruje statystyki platformy Steam. Jeden z użytkowników Reddita o pseudonimie cloudsheep0 znalazł w serwisie informacje na temat gry Hard West 2. Co ciekawe, pierwsze informacje pochodzą  sprzed 16 miesięcy. A według najnowszych danych produkcja doczekała się już grywalnego dema, które obecnie jest w fazie testów.

hard west 2

Na razie nie wiadomo kto jest twórcą gry ponieważ według wcześniejszych ustaleń CreativeForge Games oddało licencję innemu studiu. Kolejna nierozwiązana sprawa to data premiery i ogólnie brak jakichkolwiek konkretów na temat gry. Teraz powinniśmy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię