Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - Bungie wprowadza zmiany w systemie transmogryfikacji

Destiny 2 – Bungie wprowadza zmiany w systemie transmogryfikacji

Po przeanalizowaniu reakcji graczy na system transmogryfikacji w Destiny 2, Bungie w końcu wprowadza do niego pewne korekty.

Głównym zarzutem graczy Destiny 2 do systemu transmogryfikacji było, że jest on zbyt czasochłonny. Dlatego od startu sezonu 15. jedna z walut służących kupowaniu nagród z systemu Ada-1, Synthstrand, zostanie porzucony. Zamiast niego będzie można kupować nagrody Ada-1 za 10.000 sztuk Migotu. Zmiana ta niesie ze sobą jeszcze jedną korzyść – uwolnienie nieco przestrzeni w i tak już przeładowanych plecakach graczy.

Destiny 2

W grze nadal pozostają Synthcord i Synthweave, jako części syntezy pancerza, znanej jako transmog. Wszystkie te materiały zadebiutowały wraz z sezonem 14 i wymagały farmienia przez pokonywanie przeciwników i wykonywanie zadań. Migot natomiast to waluta dostępna praktycznie za każdą czynność, o jakiej można pomyśleć. 

Zobacz: Gracze Destiny 2 zazdroszczą Halo Infinite Battle Passa

Autorzy liczą, że zmiana ta ograniczy czas potrzebny do pozyskania 10 sztuk Synthweave, czyli maksymalnej ilości dostępnej dla klasy na sezon. Także sam system transmogryfikacji powinien być teraz nieco prostszy, z zaledwie jedną walutą na klasę, która może zostać natychmiastowo zamieniona na żeton Synthweave.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię