Strona głównaGryAktualnościHaunted Chocolatier - nowa gra twórcy Stardew Valley

Haunted Chocolatier – nowa gra twórcy Stardew Valley

Eric „ConcernedApe” Barone przedstawił światu swoją nową produkcję, która zapewne znów uzależni od siebie miliony graczy – Haunted Chocolatier.

Ponad 10 lat ConcernedApe poświęcił Stardew Valley. Własnoręcznie stworzył grę, którą pokochały miliony graczy na różnych platformach. Wcześniej zapowiadał jednak, że planuje stworzyć nową produkcję. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że będzie to Haunted Chocolatier.

Zobacz: Cyberpunk 2077 i Wiedźmin z next-genowymi wersjami dopiero w 2022

Na swoich social mediach Barone opublikował dłuższy trailer prezentujący fragmenty rozgrywki. Estetycznie widać od razu, że jest to gra twórcy Stardew Valley. Został bardzo podobny artstyle, a zmienić ma się przede wszystkim zamysł gry.

Wciąż ma być to pozytywna, przyjemna produkcja, ale będzie skupiać się na nieco bardziej fantastycznych rzeczach. W Stardew Valley prowadziliśmy skromne życie, ciesząc się przyrodą i hodując warzywa i owoce. Nowa gra zmieni nieco klimat i postawi przed nami zadanie prowadzenia z czekoladą.

Twórca zapewnia, że w grze będzie dużo więcej rzeczy do roboty i jest to tylko podstawą całego zamysłu. Na razie pracuje jednak nad tymi podstawami, żeby później zabrać się za detale.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię