Strona głównaGryAktualnościHearthstone - aktualizacja 17.2 i trzech nowych herosów

Hearthstone – aktualizacja 17.2 i trzech nowych herosów

Jutro do graczy trafić powinien patch Hearthstone oznaczony wersją 17.2. Pojawi się w nim trzech nowych herosów oraz nowe miniony.

Wraz z aktualizacją pożegnamy kartę Wilkor Alfa i przywitamy nowego miniona, dla trybu Battlegrounds. Nowa wersja karty Rabid Saurolisk to bestia poziomu 1, której statystyki rosną za każdym razem kiedy gracz zagrywa miniony wraz z kartą Deathrattle. Kartę można upgrade’ować, łącząc ją z drugą taką samą, co podnosi jej statystyki z 3/1 na 6/2.

A co ze wspomnianymi trzema nowymi bohaterami? Są to Lady Vashj, Maiev Shadowsong oraz Kael’thas Sunstrider. Mocą specjalną Lady Vashj jest atak elektrycznością, moc pasywna, która pozwala podmienić miniona w Tawernie Boba innym wyższego tieru po tym, jak sama tawerna zostaje zupgrade’owana. Kael’thas posiada moc Verdant Spheres, która podbija staty każdego co trzeciego miniona zakupionego przez gracza o +2/+2. Jedynym bohaterem z mocą aktywną jest Maiev, którego Imprison usypia jednego miniona z Tawerny Boba na dwie rundy. Po przebudzeniu karta taka zyskuje boost +1/+1.

Zobacz: Activision Blizzard – George Soros wydał 45 milionów dolarów na akcje spółki

Z innych zmian należy wymienić między innymi nową możliwość zmiany kolejności Decków w Kolekcji. Po kliknięciu i przytrzymaniu decka gracze mogą je przearanżować, tak długo jak tylko mają wszystkich 9 startowych herosów odblokowanych. Inne nowości to nagrody końca sezonu i filtry dla kolekcji. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceBlizzard
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię