Strona głównaGryAktualnościHearthstone Battlegrounds: ruszyła otwarta beta trybu Auto Chess

Hearthstone Battlegrounds: ruszyła otwarta beta trybu Auto Chess

Blizzard uruchomił otwarte beta testy trybu auto Chess w swojej karciance Hearthstone. Nowy tryb nosi nazwę Battlegrounds.

Na tegorocznym BlizzConie Blizzard zapowiedział, że do karcianki Hearthstone wkrótce zostanie dodany tryb auto battler nazwany Battlegroiunds a w polskiej wersji językowej Ustawka. Obecnie deweloper prowadzi otwarte beta testy nowej formy rozrywki wzorowanej na Dota Auto Chess, Teamfight Tactcis i Dota Underlords.

Blizzard: Diablo 4: Amazonka i Paladyn jako grywalne postacie? Diablo 2 Remaster anulowane?

Wcześniej w testach mogli brać udział jedyni posiadacze biletów na BlizzCon oraz gracze którzy dokonali preorderu dodatku Wejście smoków. Teraz testy zostały otwarte dla wszystkich graczy. Otwarta beta dostępna jest zarówno na PC, Android oraz iOS. Nowy tryb chociaż jest darmowy zawiera w sobie mikropłatności wpływające na rozgrywkę.

W Ustawce, podobnie jak w innych auto battlerach, do bitwy staje 8 graczy wstawiających swoich bohaterów. Potyczki trwają aż do momentu gdy na arenie pozostanie jeden gracz. Do wyboru mamy dziesięciu bohaterów, a sama walka rozgrywana jest automatycznie.

Zobacz: Pracował na Wiedźminem 3 i Cyberpunkiem. Teraz odpowiada za Diablo 4

Deweloper planuje dalszy rozwój nowego trybu. W kolejnej aktualizacji do gry mają wejść kolejni bohaterowie m.in. postacie z uniwersum Warcrafta. Rozbudowaniu ma ulec również system sprzedawania postaci oraz rozbudowane statystki meczów. Aby wziąć udział w testach należy zalogować się do klienta Battle.net.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceblizzard
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię