Strona głównaGryAktualnościHearthstone – wyrusz na Wyprawę do Zatopionego Miasta

Hearthstone – wyrusz na Wyprawę do Zatopionego Miasta

Blizzard poinformował, że udostępnił nowy dodatek do Hearthstone zatytułowany Wyprawa do Zatopionego Miasta. Wprowadza on do gry nowe kart, nowe słowa kluczowe oraz wiele innych nowości.

Dodatek zawiera 135 nowych kart kolekcjonerskich, dwa nowe słowa kluczowe: Kolos oraz Wyłów kartę, nowy rodzaj stronników Nagi i wiele więcej.

Więcej na temat aktualizacji Wyprawa do zatopionego miasta:

  • Nowe słowo kluczowe: Wyłów kartę – pozwala spojrzeć na 3 karty z dna talii i wybrać jedną, która wypłynie na wierzch. Wyłowione karty można łączyć z nowymi aszarańskimi kartami, które wysyłają potężne „zatopione” karty na spód talii.
  • Nowe słowo kluczowe: Kolos – Te olbrzymy są zbyt wielkie, aby zmieścić się na jednej karcie! Stronnicy oznaczeni słowem kluczowym „Kolos” mają dodatkowe kończyny, które zapewniają potężną synergię z korpusem. Kończyny przyzywane są za każdym razem, gdy Kolosalny stronnik trafi na planszę – nawet jeśli nie został zagrany z ręki.
  • Nowy rodzaj stronników: Naga – trafia do Hearthstone na stałe. Koncentrują się na zaklęciach, zapewniając zwykle premie za ich zagrywanie, gdy gracz trzyma w ręce karty stronników tego typu.
  • Rotacja zestawów Roku Hydry – rozpoczyna się dziś rotacją zestawów wysyłającą do Dziczy rozszerzenia Roku Feniksa: Popioły Rubieży, Scholomancjum, Obłędny Festyn Lunomroku. Pula kart w Standardzie składa się teraz z zestawów z rozszerzeń Zahartowani przez Pustkowia, Zjednoczeni w Wichrogrodzie, Rozbici w Dolinie Alterak, Wyprawa do Zatopionego Miasta oraz zestawu bazowego.
  • Aktualizacje zestawu bazowego – Zmiany w zestawie bazowym wchodzą do gry wraz z rotacją zestawów. Nastąpi spore przetasowanie – 57 kart opuści zestaw, a zasilą go 72 karty. Zestaw bazowy będzie teraz liczył 250 kart, czyli o 15 więcej niż w zeszłym roku. Nowości to powracające karty, takie jak uwielbiani przez wszystkich Reno Jackson i Dziki piromanta, choć niektóre zostały dostosowane do bieżącej wersji gry.

Zobacz: Final Fantasy XIV – nowa aktualizacja pozwala robić misje w towarzystwie NPC

Poznaj wszystkie karty z Wyprawy do Zatopionego Miasta: https://playhearthstone.com/pl-pl/cards.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię