Strona głównaGryHellblade i Moonlighter w lipcowym Humble Monthly

Hellblade i Moonlighter w lipcowym Humble Monthly

Gwarantowane dwa świetne tytuły za 12 dolarów.

Jeżeli nie jesteście jeszcze zaznajomieni z ideą Humble Monthly, jest to bardziej sprawiedliwa wersja loot boxów. Każdego miesiąca Humble ogłasza nadchodzący Bundle oraz gwarantowany tytuł, jaki w nim zobaczymy. Cała reszta jest niespodzianką.

Zobacz: Ruszyła przecena w Nintendo eShop z okazji E3 2019

5 lipca ujrzy światło dzienne kolejny Humble Monthly. Tym razem, obok kilku niespodzianek, w paczce dostaniemy Hellblade oraz Moonlightera, co już na tym etapie wydaje się nie lada okazją. Pierwszy tytuł to nagrodzona statuetką BAFTA gra przygodowa Ninja Theory. Pozytywne recenzje, oryginalny klimat oraz imponujący wynik na Metacriticu jasno dają do zrozumienia, że jest to pozycja warta uwagi.

Moonlighter z kolei oferuje bardziej powtarzalny gameplay dla fanów dungeon crawlerów. Obok przyjemnego systemu walki oraz tony różnorodnych przeciwników, mamy okazję zarządzać również własnym sklepem. Nocą wychodzicie walczyć z potworami, a w ciągu dnia otwieracie własny przybytek, gdzie wystawiacie na sprzedaż wszystkie zdobyte przedmioty.

Lipcowy Bungle możecie kupić na oficjalnej stronie Humble Monthly.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię