Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy VII powstaje jako gra na PS4 i PS5

Final Fantasy VII powstaje jako gra na PS4 i PS5

Square Enix ma w tej kwestii dosyć ciężki orzech do zgryzienia.

Datę premiery Remastera Final Fantasy VII poznaliśmy podczas konferencji na tegorocznym E3. Biorąc pod uwagę fakt, że gra ma ukazywać się w częściach, przed Square stoi dosyć ciekawe wyzwanie. Wyzwanie, którego najwyraźniej świadomy jest CEO firmy, Yosuke Matsuda.

Zobacz: Final Fantasy 7 Remake – akcja pierwszej części skupi się na Midgar

W wywiadzie dla Game Informera zaczął bowiem od tego, że jest to bardzo gorący temat wśród osób pracujących nad Final Fantasy VII i spodziewał się podobnych pytań od dziennikarzy na targach. Gra ma wspierać obie generacje, aktualną oraz następną. Fani będą mogli cieszyć się ich głośnym projektem na PlayStation 4 i 5.

Wygląda więc na to, że premiera nowej generacji nie krzyżuje planów Square Enix. Chociaż nie znamy ich oficjalnego ogłoszenia w tej sprawie, a data premiery PlayStation 5 wciąż pozostaje wyłącznie tematem do spekulacji, dobrze widzieć deweloperów biorących pod uwagę rozwój branży.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię