Strona głównaGryAktualnościHelldivers 2 zobacz najnowszy trailer

Helldivers 2 zobacz najnowszy trailer

Do sieci trafił nowy trailer Helldivers 2. Tym razem materiał skupia się na frakcji Automaton i zawiera sporo wybuchów.

Premiera Helldivers 2 została opóźniona do przyszłego roku, nie przeszkadzało to jednak twórcom udostępnić kolejnego trailera gry. Nowy materiał skupia się na prezentacji frakcji Automaton. Co więcej, ruszyła także możliwość składania zamówień przedpremierowych.

Helldivers 2 to trzecioosobowa strzelanka kooperacyjna, w której będziemy musieli zmierzyć się z przeciwnikami z innych planet. Gracz do dyspozycji otrzyma bronie oraz różne wyposażenie, które wspomoże go w działaniach zarówno ofensywnych jak i defensywnych. Jednak nadal najważniejsza pozostanie współpraca. Jak czytamy w opisie gry na Steam.

Zostaniesz przydzielony do oddziału liczącego maks. czterech Helldiversów i wyruszysz na misję strategiczną. Musicie uważać na siebie nawzajem – przyjacielski ogień to niestety nieodzowny element wojny, ale zwycięstwo bez pracy zespołowej jest niemożliwe. Zaatakuj wroga z góry, przekradnij się przez jego terytorium lub zaciśnij zęby i stań do bezpośredniej walki.Ty wybierasz, jak zawalczysz o wolność. Otrzymasz dostęp do bogatego arsenału broni, zbroi ratujących życie oraz odmieniających walkę manewrów, które są perełką w wyposażeniu każdego Helldiversa.

I poprzedni trailer:

 

Gra ma trafić na PC oraz konsole PS5. Obecnie planowana premiera to 8 lutego 2024.

 

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię