Strona głównaGryAktualnościStar Wars: Jedi 3 już w produkcji

Star Wars: Jedi 3 już w produkcji

Według Camerona Monaghana, aktora głosowego wcielającego się Cala Kestisa trwa produkcja trzeciej odsłony Star Wars: Jedi.

Cameron Monaghan potwierdził, że trzecia gra Star Wars: Jedi jest w trakcie przygotowania. Informacje te zostały przekazane podczas rozmowy na Comic Con.

To duże przedsięwzięcie i do tej pory odbyło się kilka rozmów, ale mam nadzieję, że kiedy już wszystko zostanie powiedziane i zrobione, będziemy mogli przystąpić do działania i stworzyć coś naprawdę fajnego.

Co ciekawe, klika dni wcześniej do sieci trafiła informacja, że Stig Asmussen, reżyser Star Wars Jedi: Fallen Order i Star Wars Jedi: Survivor, opuszcza Respawn Entertainment i EA, aby zająć się innymi zadaniami.

Rzecznik EA powiedział podsumował odejście Stiga:

Po dokładnym przemyśleniu i rozważeniu Stig Asmussen zdecydował się opuścić Respawn, aby kontynuować inne przygody, i życzymy mu wszystkiego najlepszego. Wetarani Respawn będą wspierać zespół w kontynuowaniu pracy nad Star Wars Jedi: Survivor.

EA ogłosiło niedawno, że Star Wars Jedi: Survivor – które ukazało się w kwietniu na Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC – w przyszłości trafi także na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię