Strona głównaGryAktualnościHideo Kojima w Polsce - Death Stranding będzie miało pełną, polską lokalizację

Hideo Kojima w Polsce – Death Stranding będzie miało pełną, polską lokalizację

W niedzielny wieczór polskie social media związane z grami (a szczególnie Twittera) obiegły zdjęcia z pobytu Hideo Kojimy w Warszawie. Dziś wiemy już jaki był cel tej wizyty.

W niedzielę wieczorem na oficjalnym koncie Hideo Kojimy na Twitterze zaczęły się pojawiać zdjęcia z wizyty tego znanego autora gier w Polsce. Najpierw były to fotki ze zwyczajnego, mogłoby się wydawać, zwiedzania Warszawy:

Potem okazało się, że Hideo zawitał także do siedziby CD Projekt RED:

W tym momencie na nowo ożyły spekulacje na temat tego, czy przypadkiem Japończyk nie będzie w jakiś sposób współpracował z polskimi deweloperami. Może przy produkcji Cyberpunka 2077? A może stworzą wspólnie jakąś nową grę?

Zobacz: Hideo Kojima przyznaje, że sam nie do końca rozumie Death Stranding

Kolejnym przystankiem była polska siedziba Sony Interactive Entertainment:

Aż w końcu niedawno wszystko stało się jasne. Kojima ogłosił na swoim koncie na Twitterze, że jego najnowsze dzieło – Death Stranding – ukaże się w Polsce w pełni zlokalizowane! Póki co wiadomo, że po polsku będą zarówno napisy jak i kwestie mówione, natomiast nie ujawniono aktorów, którzy pracują przy lokalizacji.

Czy to wszystkie niespodzianki, które przygotował dla nas Kojima? Czy może jednak jego wizyta w Polsce, a szczególnie w biurze CD Projekt RED, ma jakieś dodatkowe, głębsze znaczenie? Jak sądzicie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię