Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: powstaje kolejna gra serii Black Ops

Call of Duty: powstaje kolejna gra serii Black Ops [nieoficjalnie]

Kojarzycie użytkownika Twittera o ksywie TheGamingRevolution? Już nie raz zdradzał ciekawe szczegóły odnośnie wyczekiwanych gier. Nie inaczej jest tym razem – teraz chodzi o nowe Call of Duty.

Według TheGamingRevolution – tego samego, który wcześniej dokopał się do informacji o Modern Warfare – trwają prace nad kolejnym Call of Duty, która to część ma należeć do serii Black Ops. Akcja prawdopodobnie została umieszczona w realiach Zimnej Wojny. Nadal nie wiadomo jaki oficjalnie tytuł miałaby mieć gra, ponoć rozważane jest kilka wariantów – włącznie z surowym “Black Ops”, czyli podobnie jak w przypadku Modern Warfare.

Zobacz: Call of Duty: Mobile zrezygnowało ze wsparcia kontrolerów

Według internauty, postęp prac nad grą to póki co zaledwie 30%. Dlaczego tak mało? Być może chodzi o brak rąk do pracy. Activision na początku 2019 ponoć zrezygnowało z usług studia Sledgehammer Games, przekazując prace nad nowymi CoD-ami firmie Treyarch. Można z tego wywnioskować, że nowi twórcy gier z tej serii nie “wyrabiają” się z wszystkimi zadaniami. Na szczęście są już na ostatniej prostej jeśli chodzi o Modern Warfare – jego premierę zapowiedziano na 25 października. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię