Strona głównaGryAktualnościHideo Kojima prezentuje nowy zwiastun Death Stranding. Znamy datę premiery

Hideo Kojima prezentuje nowy zwiastun Death Stranding. Znamy datę premiery

Zapowiedzi i trwające przez ostatnie nieco ponad 22 godziny “nęcenie” graczy doprowadziły do oczekiwanego finału. Hideo Kojima pokazał światu trailer swojej nowej gry, Death Stranding, jak również ogłosił datę jej premiery.

Najważniejsza informacja dla fanów tego co tworzy Hideo Kojima to fakt, że Death Stranding ukaże się 8 listopada tego roku. Oczywiście gra wyląduje na PlayStation 4. Na trailerze widzimy walkę o połączenie na nowo rozbitej społeczności, która stoi nad progiem przepaści. W grze wcielamy się w Sama Bridgesa, od którego poczynań zależy los świata.

Zobacz: Gabe Newell spotkał się z Kojimą. Tematem ich rozmów był Half-Life 3?

Cały trailer prezentujemy poniżej:

Sam Hideo Kojima o swojej nowej grze mówi jako o całkowicie nowym typie gry, gdzie celem głównego bohatera jest wspomniane połączenie rozbitego świata ponownie w jedność. Całą grę spaja motyw więzi. Gra ma mieć charakter społeczny, także pod kątem rozgrywki – będziemy bowiem tworzyć nowe więzi z innymi graczami.

Jak podoba Wam się zwiastun? Bez wątpienia Kojima znowu zaszalał i stworzył coś nowego i wyjątkowego. Czy taka gra ma szansę na sukces?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię