Strona głównaWiadomościJacek Rozenek, głos Geralta z Rivii i Beliala z Diablo III, przeszedł...

Jacek Rozenek, głos Geralta z Rivii i Beliala z Diablo III, przeszedł udar

Złe wiadomości dotarły do nas dzisiejszego dnia. Znany aktor teatralny, filmowy i telewizyjny Jacek Rozenek, kojarzony przez graczy przede wszystkim jako głos Geralta z Rivii, przeszedł udar mózgu.

Nie wiadomo dokładnie kiedy doszło do tego wydarzenia (mówi się o połowie maja), nie ma to zresztą teraz większego znaczenia. Jacek Rozenek w wyniku udaru porusza się obecnie na wózku, co jest efektem częściowego paraliżu prawej strony ciała. W jego wyniku aktor cierpi również na utratę mowy.

Zobacz: Polska premiera The Last of Us 2 coraz bliżej? Trwają prace nad dubbingiem

Rola Geralta nie była jedyną jaką odegrał Jacek Rozenek, jeśli chodzi o gry. Aktor podkładał także głos wydanych niedawno Wiedźmińskich opowieściach, jak również LEGO Marvel Super Heroes 2, Battlefield: Hardline oraz Diablo III: Reaper of Souls. Pełną listę jego ról w grach możecie zobaczyć tutaj.

Zobacz: Powstaje nowy program telewizyjny o polskich grach

Jak sami widzicie, Jacek Rozenek jest postacią niezwykle ważną dla polskich graczy. Mamy nadzieję, że prowadzone przez lekarzy leczenie i rehabilitacja przyniosą oczekiwane skutki, a Pana Jacka jeszcze nie raz usłyszymy w wielu growych hitach i zobaczymy w wielu rolach. Teraz przed nim ta najważniejsza, w której życzymy mu wielu sił i powodzenia. Bardzo chcielibyśmy jeszcze nie raz móc usłyszeć słynną “zarrrazę” Geralta.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię