Strona głównaGryAktualnościHitman 3 eksluzywnie na Epic Games Store na PC

Hitman 3 eksluzywnie na Epic Games Store na PC

Wersja PC gry Hitman 3 będzie dostępna wyłącznie w Epic Games Store – przynajmniej tymczasowo. Z tej okazji można zdobyć poprzednią grę.

IO Interactive, twórcy i wydawcy gry Hitman 3, ogłosili dzisiaj, że pecetowa wersja tego tytułu będzie ekskluzywem dla Epic Games Store. Aby uczcić tę okazję, poprzednia wersja gry – Hitman z 2016 roku – będzie dostępna za darmo na zawsze. Trzeba ją przypisać do swojego konta pomiędzy 27 sierpnia a 3 września.

Zobacz: Fortnite usunięty z App Store Apple [AKTUALIZACJA]

Hitman 3 ma pozwalać między innymi na przeniesienie progresu z drugiej części i ta funkcja także będzie dostępna w wersji dla Epic Games Store. CEO IO Interactive, Hakan Abrak, napisał, że umowa na wyłączność z Epic Games jest doskonałą wiadomością dla firmy, która debiutuje jako wydawca własnych produkcji. To także bardzo ważny krok w rozwoju firmy, który daje jej wolność stworzenia gry dokładnie taką jaką wyobrażali sobie twórcy.

Przy okazji, IO zdradza jedną z lokacji w grze – rezydencję Thornbridge w Dartmoor, w Anglii. Zobaczcie jak się prezentuje na poniższym trailerze:

Co sądzicie o takiej decyzji twórców?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię