Strona głównaGryAktualnościNowy przycisk funkcyjny na klawiaturze Microsoft

Nowy przycisk funkcyjny na klawiaturze Microsoft

Microsoft przygotowuje dla wszystkich kolejną niespodziankę. Tym razem jest to wzór nowej klawiatury z kilkoma ciekawymi funkcjami, o których do tej pory nie wiedzieliśmy. Najważniejszą z nich wydaje się nowy przycisk funkcyjny do wywoływania emoji znanych z systemu Windows 10.

Grafiki przedstawiające nowe klawiatury Microsoftu, zamieścił znany leaker WalkingCat na swoim koncie Twitter. Na grafice nowa klawiatura Microsoftu prezentuje się bardzo minimalistycznie i zgrabnie. Więc na pewno zmieści się na niedużym minimalistycznym biurku.

klawiatura emojiRzeczą, która nas najbardziej interesuje. Jest dodatkowy przycisk znajdujący się pomiędzy strzałkami kierunków a prawym przyciskiem alt. Ten dodatkowy przycisk z serduszkiem ma odpowiadać za emoji w systemie Windows 10. Naszym zdaniem ikonka nie jest najlepiej dobrana i na początku musieliśmy się dobrze zastanowić, do czego może ona służyć. Ponieważ w większości przypadków, to ikonka uśmiechniętej buźki służy wstawiania emoji. Widać Microsoft postanowił wybrać inne rozwiązanie.

Warto jeszcze przyjrzeć się klawiszowi F1, na którym widnieje grafika Bluetooth, czyżby teraz dało się przełączać pomiędzy urządzeniami bluetooth za pomocą jednego przycisku? Dowiemy się w momencie debiutu klawiatury na rynku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię