Strona głównaGryAktualnościHitman 3 oficjalnie potwierdzony

Hitman 3 oficjalnie potwierdzony

Nie jest to może standardowa zapowiedź gry, ale szef IO Interactive właśnie potwierdził, że powstaje trzecia część Hitmana. Po raz kolejny wcielimy się w niej w łysego zabójcę.

Jeśli liczyliście na wielką zapowiedź lub chociażby zaprezentowanie krótkiego teasera, to możecie poczuć się rozczarowani. Hitman 3 został potwierdzony niejako przy okazji, jakby nie zasługiwał na nic większego. W jaki sposób? Hakana Abraka – szef IO Interactive – w trakcie filmu dokumentalnego „The Fall & Rise of Hitman” mówi:

– …Świat Skrytobójstwa, kiedy dopniemy to wszystko, będzie jedną grą ze wszystkimi lokacjami, począwszy od Paryża w Hitmanie 1 i na ostatniej lokacji z Hitmana 3 skończywszy.

I to w sumie na tyle. Informacja została rzucona w eter bez dalszych informacji. Nie wiemy, kiedy gra miałaby zadebiutować i na jakich platformach. Natomiast możemy się domyślać, że – wzorem poprzednich części – Hitman 3 również będzie podzielony na epizody. Jeśli chcielibyście obejrzeć wspomniany dokument, to jest on w całości dostępny na YouTubie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię