Strona głównaWiadomościRozrywkaDeadpool otrzyma swój film w Fazie 5. MCU

Deadpool otrzyma swój film w Fazie 5. MCU

Wygląda na to, że Deadpool, jedna z najpopularniejszych postaci Marvel Cinematic Universe również doczeka się swojego epizodu w Fazie 5.

Po tym jak Marvel ostatnio ogłosił sporo nowości dla fanów MCU, wielu zastanawiało się, dlaczego nigdzie nie pojawił się Deadpool. Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych postaci, a po tym jak Fox zostało przejęte przez Disneya, można się było spodziewać, że to właśnie ta postać doczeka się swojego filmu jako kolejna. 

Zobacz: Twórcy Avengers: Endgame znaleźli rolę w świecie Marvela dla Keanu Reevesa

Teraz najpierw bardzo ważna deklaracja padła z ust szefa Marvel Studios, Kevina Feige. Zapowiedział, że są przygotowywane projekty z udziałem Deadpoola, ale nie zdradził dokładniejszych szczegółów. Oczywiście fani zaczęli spekulacje na ten temat. Jednak po tym jak swoje trzy grosze do dyskusji dołożył Ryan Reynolds jest już pewnym, że Wade Wilson powróci. Aktor wrzucił w swoje social media zdjęcie z podpisem “Śledztwo weszło w rok piąty. Albo, jak ja to nazywam, Fazę 5”.

Widać tu oczywiste odniesienie do nadchodzących filmów, opisywanych jako Faza 5. Poza tym, dzisiaj przypada piąta rocznica słynnego przecieku, który zdradził Ryana Reynoldsa jako aktora odgrywającego rolę Deadpoola. To ten przeciek sprawił, że film z Reynoldsem w ogóle się pojawił, choć był kręcony bardzo “po kosztach”. Teraz pora na część trzecią, w której oprócz Deadpoola zobaczymy inne postaci z MCU.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię