Strona głównaGryAktualnościHitman 3: misja w Dubaju ukończona w 9 sekund. Dwa razy

Hitman 3: misja w Dubaju ukończona w 9 sekund. Dwa razy

Hitman 3 dopiero co miał swoją oficjalną premierę, a już mamy graczy, którzy biją rekordy w jej jak najszybszym przechodzeniu.

Hitman 3 oferuje system, dzięki któremu można porównywać wyniki przechodzenia kolejnych poziomów z innymi graczami. Jeśli dobrze się im przyjrzeliście, to na pewno zauważyliście, że są już gracze z bardzo imponującymi rezultatami. Najszybciej gracze radzą sobie z poziomem w Dubaju.

Zobacz: Hitman 3 – premiera gry spowodowała paraliż serwerów IO Interactive

Aktualnie rekord świata w ukończeniu tego poziomu wynosi… 9 sekund. Został on oficjalnie zweryfikowany przez stronę speedrun.com. Co ciekawe, udało się to aż dwóm graczom. Wreak oraz Der_Launch_Linus uzyskali ten wynik dzięki zastrzeleniu dwóch celów niemal od razu po rozpoczęciu misji. Jeśli dysponujecie wystarczająco stabilną ręką, możecie wbiec po schodach w lobby budynku Sceptre, gdzie rozgrywa się poziom i zastrzelić oba cele, które kręcą się na dole, pośród innych NPC.

Dokładniejsza analiza filmów z obu przejść misji pokazuje, że być może gracze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa – bo widać, że wciąż próbują zmniejszyć niezbędny czas przez zmianę ustawienia postaci na starcie.

Oba przejścia możecie zobaczyć na poniższych filmach:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię