Strona głównaGryAktualnościHitman III – data premiery, edycje, zawartość

Hitman III – data premiery, edycje, zawartość

IO Interactive ogłosiło datę premiery Hitman III. Gra będzie dostępna w kilku wersjach różniących się zawartością. Szczegóły poniżej.

Hitman III pojawi się na PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One oraz PC. Wersja PC będzie dostępna tylko za pośrednictwem Epic Games Store. Planowana data premiery to 20 stycznia 2021. Gra będzie dostępna w dwóch edycjach.

  • Standard Edition – zawiera podstawową grę Hitman III;
  • Delux Edition – zawiera podstawową wersję gry oraz pakiet Deluxe składający się z Deluxe Escalations, Deluxe Suits & Items, czyli zestawu gadżetów oraz garniturów. Dodatkowo gracze otrzymają cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry, wprowadzenie do misji z komentarzem reżysera oraz cyfrowy art book The World of Hitman.

Zobacz: The Witcher: Monster Slayer – nowa gra w uniwersum Wiedźmina

Zamówienia przedsprzedażowe gwarantują również dostęp do Pakietu Trinity, który zawiera trzy zestawy nawiązujące do kolejnych części Hitmana. Każdy zestaw składa się z garnituru, teczki oraz broni.

Użytkownicy, którzy kupią Hitman III na PS4 lub Xbox One, będą mogli zaktualizować grę do wersji PS5 lub XSX. Nie poniosą za to dodatkowych kosztów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię