Strona głównaGryAktualnościHogwarts Legacy bez żadnych DLC

Hogwarts Legacy bez żadnych DLC

Jeżeli przeszliście już Hogwarts Legacy i na horyzoncie wypatrujecie nadchodzących dodatków, to mamy smutną wiadomość. Reżyser gry stwierdził, że studio nie planuje wydawania żadnego DLC.

Hogwarts Legacy okazał się wielkim sukcesem. Tym bardziej zaskakuje fakt, że twórcy gry nie mają w planach udostępnienia żadnego DLC, czy to darmowego czy płatnego. Źródłem tej informacji jest reżyser gry Alan Tew, który podzielił się nią podczas wirtualnego wydarzenia ING Fan Fest 2023. Stwierdził on, że jego zespół włożył w Hogwarts Legacy wszystko, co miał, i dlatego nie ma planów wprowadzenia DLC. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jednak zmienią zdanie.

Na szczęście nadal pracują nad aktualizacjami i poprawkami. Pozostaje również trzecia opcja jaką są modyfikacje tworzone przez fanów. Na razie są to raczej skromne projekty, ale biorąc pod uwagę co dzieje się ze sceną modderską np. w Falloucie, to możemy liczyć na jakiś smaczne kąski.

Premiera Hogwarts Legacy odbyła się 10 lutego na PC i konsolach Xbox Series i PS5. Gra w wersji na PS4 i Xbox One zostanie udostępniona 4 kwietnia. Użytkownicy Nintendo Switch muszą poczekać do 25 lipca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię