Strona głównaWiadomościHogwarts Legacy - David Haddad rozwiewa wątpliwości studia dotyczące kontrowersji z J.K...

Hogwarts Legacy – David Haddad rozwiewa wątpliwości studia dotyczące kontrowersji z J.K Rowling

Warner Bros Interactive prezydent David Haddad odpowiedział swoim pracownikom, żeby nie martwili się kontrowersjami związanymi z autorką książek.

Kilka tygodni temu studio Warner Bros Interactive, zaskoczyło wszystkich zapowiedzią gry Hogwarts Legacy, o której gracze długo plotkowali, że powstaje gra w uniwersum Harryego Pottera z otwartym światem. Po ukazaniu się pierwszej zapowiedzi gracze byli zadowoleni, lecz ich radość nie trwała długo.

Ponieważ nagle pojawiły się głosy, żeby nową grę zbojkotować i jej nie kupować, ze względu na opinie, jakie w ostatnich czasach wygłaszała autorka książek Pani J.K Rowling.

Dlatego w związku z tym prezydent Warner Bros Interactive postanowił zabrać głos w tej sprawie. W wiadomości do fanów napisał, że nie zgadza się z poglądami J.K Rowling, ale poza autorką książek o słynnym czarodzieju, jest ona też osobą prywatną i jak najbardziej może wyrażać publicznie swoją opinię i każdy powinien ją uszanować. Na końcu dodał, że autorka nie bierze żadnego udziału w procesie twórczym gry, a sama gra poza wykorzystywanym uniwersum nie korzysta ze schematów Pani J.K Rowling.

Jak dalej tytuł ten, będzie się rozwijać, będziemy śledzić. Ponieważ zapowiada się w końcu pierwsza dobra gra z tego uniwersum. Tytuł ma zostać wydany w 2021 na wszystkie konsole nowej oraz obecnej generacji z wyłączeniem Nintendo Switch, dostępny będzie też na komputerach PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię