Strona głównaGryAktualnościHogwarts Legacy – Edycja kolekcjonerska z księgą i lewitującą różdżką

Hogwarts Legacy – Edycja kolekcjonerska z księgą i lewitującą różdżką

Warner Bros. zaprezentowało specjalne wydanie gry Hogwarts Legacy. W zestawie oprócz gry znajdziemy księgę z lewitującą różdżką.

Premiera Hogwarts Legacy zapowiedziana jest na początek lutego przyszłego roku. Nic dziwnego, że ruszają zamówienia przedpremierowe, a do skorzystania z zakupu ma zachęcić również bardzo ciekawe wydanie kolekcjonerskie. Oprócz niego dostępne będzie także wydanie Deluxe.

Zobacz: Xbox w końcu obsługuje czat głosowy Discord

Gracze, którzy zdecydują się na zakup wydania Deluxe zyskają dostęp do gry na 72 godziny przed oficjalną premierą. do tego pakiet Czarnej Magii, w którym znajdzie się zestaw garderoby. Gracze wprowadzą także latającego wierzchowca testrala oraz zapoznają się z Areną Czarnej Magii, gdzie będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas starć z kolejnymi falami wrogów.

Edycja Digital Deluxe Hogwarts Legacy będzie zawierać wszystko co wersja Deluxe oraz furażerkę czarnej magii do tego cyfrowe ulepszenia międzygeneracyjne dla PS5 i Xbox Series.

Natomiast najbardziej bogata wersja kolekcjonerska to wszystko co powyżej oraz gadżet w postaci lewitującej różdżki wraz z podstawką w postaci książki i stalową szkatułką. Do tego dojdzie szata kelpii w grze.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię