Strona głównaGryAktualnościHogwarts Legacy – gra sprzedaje się jak świeże bułeczki, dla niektórych zabrakło

Hogwarts Legacy – gra sprzedaje się jak świeże bułeczki, dla niektórych zabrakło

Wygląda na to, że bojkot gry przez część użytkowników Internetu wcale nie wpłynął negatywnie na sprzedaż Hogwarts Legacy. Obecnie w sklepach stacjonarnych zaczyna jej brakować.

Jeszcze przed premierą Hogwarts Legacy zaliczyło potężny wzrost zainteresowania na Twitchu, przyciągając 1,2 miliona widzów. Co więcej, w dniu premiery tytuł zdobył trzeci największy wynik liczby jednocześnie grających osób. Popularność gry jest tak duża, że wersja pudełkowa znika z półek sklepowych niczym świeże bułeczki. Obecnie nie kupicie jej bez wcześniejszego zamówienia przez Internet.

Informacja o braku wydania pudełkowego w sklepach rozeszła się dzisiaj rano po sieci. Wielu graczy skarżyło się, że chcieli dokonać dzisiaj zakupu, jednak musieli obejść się smakiem. Obecnie w sklepach stacjonarnych tytuł jest praktycznie nie do kupienia. Dotyczy to zarówno dużych jak i mniejszych sklepów w Polsce.

Co ciekawe, gracze, którzy dokonali zamówień przez Internet muszą stać w kolejkach po odbiór swojego egzemplarza. Ja skorzystałem z dobrodziejstw dystrybucji cyfrowych i gra kończy mi się już pobierać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię