Strona głównaGryRecipe for Disaster – za darmo

Recipe for Disaster – za darmo

W tym tygodniu Epic Games serwuje graczom całkiem za darmo Recipe for Disaster. Zostań szefem własnej wirtualnej restauracji i nie daj się przeciwnościom wirtualnego losu.

Kolejny czwartek, a to oznacza kolejną grę jaką możecie zdobyć za darmo na Epic Games Store. W tym tygodniu jest to Recipe for Disaster. W grze zajmiemy się prowadzeniem restauracji, co będzie wymagało starannego planowania i zarządzania. Jak czytamy w opisie:

Recipe for Disaster to gra o zarządzaniu, która stawia przed graczem wyzwanie stworzenia popularnej restauracji i kierowania nią. Niezależnie, czy chcesz odmienić losy upadających lokali w gotowych scenariuszach, czy otworzyć własną restauracje, musisz starannie projektować lokale, a także zatrudnić odpowiedni personel i zarządzać nim. Ponadto będziesz modyfikować menu i eksperymentować ze składnikami, aby wymyślać nowe, smaczne dania, które zachwycą twoich klientów. Brzmi sielankowo, prawda? Błąd.

Aby dodać tytuł do swojej kolekcji Epic należy wejść TUTAJ. Macie na to czas do przyszłego czwartku do godziny 17:00. Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię