Strona głównaGryAktualnościHomeworld 3 oficjalnie zapowiedziane przez Gearbox

Homeworld 3 oficjalnie zapowiedziane przez Gearbox

PAX West przynosi wyczekiwane przez wielu fanów ogłoszenie.

Na chwilę przed 20 rocznicą całej serii, Gearbox postanowiło przynieść wszystkim graczom najlepszy możliwy prezent. Podczas wczorajszego panelu na PAX West oficjalnie potwierdzili prace nad Homeworld 3 i zaprezentowali krótki zwiastun.

Zobacz: Następna gra z serii The Settlers przesunięta na rok 2020

Co ciekawe, Homeworld 3 ma być częściowo opłacony poprzez crowdfunding. Kampania ruszyła wczoraj, razem z ogłoszeniem podczas panelu. Na ten moment prawie 1500 osób zebrało ponad 250 tysięcy, całkowicie pokrywając oryginalny cel. Zbiórka potrwa przez następny miesiąc i podobnie jak w przypadku innych tego typu projektów, każdy z progów gwarantuje różne dodatki dla osób decydujących się na wsparcie.

Ostatnią odsłoną serii Homeworld był prequel o nazwie Deserts of Kharak, który swoją premierę miał trzy lata temu. Teraz fani wreszcie doczekają się jednak tego, o czym myślała większość społeczności, kiedy w 2013 roku Gearbox kupił prawa do serii od THQ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię