Strona głównaGryAktualnościNastępna gra z serii The Settlers przesunięta na rok 2020

Następna gra z serii The Settlers przesunięta na rok 2020

Fani Settlersów muszą uzbroić się w cierpliwość.

Pierwszy raz o nowych Settlersach usłyszeliśmy podczas zeszłorocznego Gamescomu, kiedy to Ubisoft poinformował, że pracuje nad kolejną odsłoną. Jak się wczoraj okazało, planowana wtedy na jesień 2019 premiera została przesunięta na przyszły rok.

Zobacz: Songs of Conquest – strategia w klimatach Heroes of Might & Magic III oraz serii Settlers

Na szczęście oprócz informacji o przełożeniu premiery dostaliśmy również solidną porcję szczegółów dotyczących gry. Podobnie jak chociażby w Cywilizacji, w The Settlers dróg do zwycięstwa będzie wiele. Na razie usłyszeliśmy o trzech z nich, drogach Walki, Chwały oraz Wiary. Obok kampanii zobaczymy również tryb skirmish oraz multiplayer, PvE lub PvP. Sama gra została z kolei stworzona na silniku Ubisoftu – Snowdrop Engine.

Twórcy wspominają również, że nowa odsłona ma być połączeniem klasycznych Settlersów z odświeżonymi mechanikami, co w teorii powinno zadowolić wszystkich. Fani innych strategii nie będą czuli, jakby gra opierała się na starych mechanikach, a miłośników całej serii przyciągnie nostalgia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię